365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap

350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap
Supertotobet Para Yatırma Çeşitleri

Supertotobet sitesinin finansal departmanı ile görüştüğünüzde, supertotobet para yatırma çeşitleri hakkında kullanabileceğiniz yöntemler, banka hesapları, banka bilgileri, kullanabileceğiniz miktarlar ve alacağınız promosyonlar ile birlikte, minimum para yatırma miktarları hakkında tüm detaylı bilgileri elde edebilirsiniz. Bu sitenin finansal departmanı ile yapılan görüşmede elde edilen bilgiler, bu yazı içeriğinde de sizlere yardımcı olmak amacı ile paylaşılmış durumda bulunmaktadır.

Supertotobet Para Yatırma Çeşitleri Nelerdir?

Supertotobet markası üyelere daha kaliteli, daha  hızlı hizmet vermek amacı ile supertotobet para yatırma çeşitleri nelerdir? İfadesinin karşılığında üyeler ile iletişime geçmiş, beklentileri almış ve bu doğrultuda farklı sistemleri kullanıma açmıştır. Banka havalesi ile para yatırma, ATM ile para yatırma, EFT ile para yatırma, cepbank ile para yatırma, paykasa ile para yatırma, astropay ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma seçeneklerinin bir tanesini ya da birden fazlasını kullanabilirsiniz. Bu seçeneklerin tercih edilmesinde kullanabileceğiniz para birimlerine baktığınızda, Türk Lirası ile işlem yapma, Euro ile işlem yapma ve Dolar ile işlem yapma avantajının ya da şansının yaratıldığını da görebileceksiniz.

Supertotobet Para Yatırma Miktarları

Elbette yukarıda bahsedilmiş her sistem, her seçenek için geçerli olmuş supertotobet para yatırma miktarları anlayışı bulunmaktadır. Minimum miktarlar şu şekilde sıralanmıştır. Banka havalesi yöntemini, EFT yöntemi veya ATM yöntemini kullanır iseniz, en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cepbank yöntemini kullanır iseniz en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Astropay yöntemini kullanır iseniz en az 25 Dolar para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Ecopayz  yöntemini kullanır iseniz en az 50 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Paykasa yöntemini kullanır iseniz en az 10 Euro para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Supertotobet Para Yatırma Çeşitlerinden Komisyon Alıyor mu?

Supertotobet para yatırma çeşitleri görüldüğü üzere elektronik ön ödemeli kartlar, bankacılık işlemleri ve sanal cüzdanlar anlayışını kapsamaktadır. Kullandığınız sisteme yönelik olarak, supertotobet para yatırma çeşitlerinden komisyon alıyor mu? Sorusunun karşılığı yoktur. Hangi sistem ile para transfer işlemi yapar iseniz yapın, gönderdiğiniz paralar üzerinden supertotobet sitesi, supertotobet sitesinin finansal departmanı tarafından herhangi bir kesinti yapılmayacak, bir bedel alınmayacaktır.

Yorum yapın