25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap

350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap
Betmatik Çevrimsiz QR Cepbank Bonusu

Çevrim şartına tabi olmayan yatırım işlemlerini kapsayan promosyon seçeneklerinden bir tanesi, betmatik çevrimsiz QR cepbank bonusu olarak tanımlanmıştır. Güncellenen kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkarılmış bu promosyon seçeneği, gün içerisinde yapılan bu yöntemler ile yapılan yatırımlar karşılığında, her üye için verilen bir bonus anlayışını temsil etmektedir. Kolay bir şekilde alınan ve çevrim şartına tabi olmayan promosyon seçeneği olması en dikkat çekici özellikleri arasında bulunmaktadır.

Betmatik Çevrimsiz QR Cepbank Bonusu Nasıl Alınır?

QR cepbank yatırım bonusu alınmak isteniyor ise, yatırılması gereken para miktarı, bu iki yöntemden herhangi bir tanesi ile yatırılması gereken para miktarı en az 100 Türk Lirası olacaktır. Elbette sistemli bir şekilde çalışmanız gerekecektir. Yani promosyonun alınabilmesi için, yatırım işlemi esnasında bonus kutucuğu bulunmalı ve üyeler tarafından işaretlenmelidir. Bu işlem yapılmadan, yatırım gerçekleştirilir ise, sonradan müşteri hizmetleri ile görüşülmesi ve promosyon talep edilmesi ya da geçmiş dönemde yapılan transfer işlemleri için promosyonun talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu seçenek üzerinden, bu sistem üzerinden hareket edersiniz, promosyon yatırım miktarı ile birlikte otomatik olarak hesabınıza müşteri hizmetleri tarafından transfer edilir.

Betmatik Çevrimsiz QR Cepbank Bonusu Nasıl Kullanılır?

Betmatik çevrimsiz QR cepbank bonusu en az 100 Türk Lirası ile birlikte, % 15 oranında verilmektedir. Bu promosyonu alınacağı en düşük miktar 15 Türk lirasıdır. 1 gün içerisinde bu yöntemler ile yani QR ya da cepbank yöntemi ile yapılan yatırım işlemleri karşılığında en fazla ne kadar promosyon alınır? Şeklinde bir sorunun cevabı yoktur. Maksimum miktar konusunda bir belirleme yapılmamıştır. Para yatırırsınız, % 15 oranında promosyonu otomatik olarak alırsınız. Bu promosyon için belirlenmiş herhangi bir çevrim şartı yerine getirmeniz gereken bir çevrim işlemi bulunmamaktadır. Bonus kuralları içerisinde de bu konu net bir şekilde ifade edilmiştir. Yatırım miktarı kadar oyunlara katılım sağlamanızın yeterli olduğunun belirtildiği de görülebilmektedir. Bu promosyon alınır bahis yapılır, bu promosyon alınır oyun oynanır. Para kazanma şansı elde edilebilir. Ayrıca promosyon hesaba geçirilir. Promosyon kullanılmak istenilmez ise, çevrim işlemi yapılmadan nakit olarak çekilmesinin de mümkün olduğu görülür.

“Betmatik Çevrimsiz QR Cepbank Bonusu” üzerine bir yorum

Yorum yapın