25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap

350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap
Betebet Güvenilir mi

Kendi hakkında yaptığı tanımlamada, Curacao hükümeti tarafından onaylı bir hizmet ürünü olduğunu ifade eden betebet sitesi, bu ülkede kurulmuş bir şirket üzerinden hizmetlerini uluslararası piyasaya yansıtmaktadır. Betebet güvenilir mi? Sorusuna ilk cevap, aslında doğrudan şirket tarafından verilmiş durumda bulunmaktadır. İsmi verilmiş şirket ve lisans belgesi, resmi kaynaklar üzerinden doğrulanmakta ve sitenin yasal prosedürler dahilinde hareket ettiği net bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

Betebet Lisanslı mı?

Güvenilir site anlayışının ilk bölümünü, elbette betebet lisanslı mı? Sorusunun cevabı meydana getirmektedir. 8048 betebet sitesinin önünde bulunan lisans belgesinin numarasıdır. Bu lisans belgesini alan şirket hakkında bir inceleme yapıldığında, karşınıza çıkacak sonuç, Total Gaming Solutions B.V Şirketi olacaktır. Curacao üzerinde kurulmuş şirket, bu şirket tarafından aynı ülkenin oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden alınmış ve uluslararası piyasada geçerli olan lisans belgesinin varlığı net bir şekilde görülmektedir. Site bu konuda paylaşım yapmaktan çekinmemiş, ana sayfanın sol alt köşesine, oyun kontrol komisyonuna ait bir logo yerleştirmiş, link paylaşımı yapmış durumda bulunmaktadır.

Betebet Güvenlik Tedbirleri

Güvenilir yabancı bahis sitesi içerisinde, alınan ekstra güvenlik tedbirlerinin de bulunduğu görülmektedir. Betebet güvenlik tedbirleri ifadesinde, hatasız para yatırma, sorunsuz para yatırma, hatasız para çekme, sorunsuz para çekme işlemleri bulunmaktadır. Bir bilgi girişi, kart ya da hesap bilgileri girişi konusunda da şifreleme programlarının kullanıldığı ve üyelerin herhangi bir güvenlik açığı ile karşılaşmasına imkan verilmediği görülebilmektedir.

Betebet Bilgi Ve Belge Güvenliği

Betebet güvenilir mi? Sorusunda, paylaştığınız bilgiler açısından ve sizlerden herhangi bir aşamada talep edilmesi durumunda gönderdiğiniz belgeler açısından, tereddüt duymanıza gerek yoktur. Bu konuda da olması gerektiği gibi hareket tarzı benimsenmiş, gizlilik politikası hükümleri ortaya çıkarılmıştır. Bir bilginin sistem ya da site üzerinden ele geçirilip kopyalanması, isteğiniz dışında kullanılması söz konusu değildir. Gönderdiğiniz bir belgenin sistem içerisinden çekilmesi, ele geçirilmesi, isteğiniz dışında kullanılması mümkün değildir. Gönderdiğiniz bir belgenin betebet sitesi ya da yukarıda ismi verilmiş Limited Şirketi tarafından alınması, kopyalanması, başka bir alana aktarılması ya da paylaşılması gibi bir uygulamada söz konusu olmayacaktır. Betebet bilgi ve belge güvenliği sağlamaktadır.

Yorum yapın